Oferta

PROJEKT WNĘTRZ DOPASOWANY DO TWOICH POTRZEB

Nawet ogromny budżet wymaga analizy i optymalizacji. Zdaj się na profesjonalistów, którzy zaproponują najkorzystniejsze rozwiązania.

PROJEKT PODSTAWOWY

- Spójrz na postęp prac w trakcie realizacji projektu aranżacji wnętrz -
Wywiad z klientem10%
Wytyczne Projektowe20%
Inwentaryzacja30%
Projekt Funkcjonalny40%
Wizualizacja70%
Korekty85%
Finalny Projekt95%
Kosztorys i Listy Zakupowe100%

Wywiad z Klientem

Ponieważ dobra komunikacja zawsze prowadzi do sukcesu

Spotykamy się w miejscu dla którego będziemy wykonywać projekt wnętrza. Rozmawiamy o tym co się podoba a co nie, omawiamy różne style wnętrz, pokazujemy inspiracje, przedstawiamy swoją koncepcję układu poszczególnych pomieszczeń oraz kolorystyki. Notujemy każde Twoje słowo. 

Wytyczne Projektowe

Dlatego, że liczy się każdy szczegół

Jeszcze podczas pierwszego spotkania, przekazujemy krótki kwestionariusz do wypełnienia – zawiera on często osobiste pytania, takie jak czym się interesuje każdy z poszczególnych domowników, czy wnętrze powinno zostać przystosowane dla zwierząt a nawet ile czasu zazwyczaj spędzasz w poszczególnym pomieszczeniu. Oczywiście, jeżeli chcesz, niektóre pola możesz pozostawić puste – jednak uwierz nam! – dzięki temu Twoje wnętrza będą maksymalnie funkcjonalne.

Inwentaryzacja

Nawet najdokładniejszy pomiar może przecież zawierać błędy

Inwentaryzacja – to nic innego jak dokładny pomiar każdego pomieszczenia. Wykonujemy go zazwyczaj na pierwszym spotkaniu lub w ustalonym wspólnie terminie. Projekt jak również sama aranżacja wnętrza nie może się bez tego obejść. Pomimo tego, że deweloper zawsze dostarcza niezbędną dokumentację, czasem nie jest ona na tyle dokładna, by pozwalała nam na uniknięcie pewnych błędów. 

Projekt Funkcjonalny

Musisz wiedzieć gdzie będą stały Twoje meble

Przygotowujemy projekt koncepcyjny wszystkich pomieszczeń – rzut z góry z rozmieszczeniem mebli, wyposażenia, sprzętu AGD/RTV. Wspólnie ustalamy ostatnie szczegóły a następnie opracowujemy dla Ciebie 2-3 koncepcje, które najlepiej wyeksponują estetykę, charakter funkcjonalność pomieszczeń.

Wizualizacja

Nareszcie możesz zobaczyć jak wygląda Twoje nowe wnętrze

Opracowanie fotorealistycznej wizualizacji to jeden z najważniejszych etapów naszej pracy. Prawidłowo wykonany projekt 3D uwypukla rolę istotnych szczegółów m.in. oświetlenia, doboru palety barw czy struktury powierzchni. Otrzymujesz po kilka “zdjęć” z różnej perspektywy każdego pomieszczenia. Po ich opracowaniu umawiamy się na spotkanie i przedstawiam Ci cały projekt do akceptacji.

Korekty

Ponieważ każdy ma prawo mieć swój gust

Projektant wnętrz, który oferuje kilka projektów koncepcyjnych do wyboru – zazwyczaj w formie układanki – nie zawsze godzi się na późniejsze wprowadzanie zmian do projektu. Wychodzimy z założenia, że możesz mieć przecież inną wizję swojego wnętrza, dlatego bezpłatnie oferujemy 2-3 korekty do przedstawionych przez nas wizualizacji wnętrz. Korektę otrzymujesz mailowo.

Finalny Projekt

Jesteśmy już prawie na mecie

Po zaakceptowaniu projektu wizualizacji, wykonuję dla Ciebie niezbędną dokumentację a następnie przekazuję za pośrednictwem poczty elektronicznej do Twojej akceptacji oraz odpowiadam na wszelkie pytania z nimi związane.

Kosztorys i Listy zakupowe

Wszystko w jednym miejscu - czas na zakupy!

W ostatnim etapie naszej współpracy tworzę dla Ciebie szczegółowe zestawienie kosztów aranżacji lub remontu pomieszczenia: cen materiałów, rysunków czy usług indywidualnych. Podpowiadam jak zoptymalizować wydatki, stawiając jednocześnie na wybór materiałów wysokiej jakości.

Interesuje cię projekt podstawowy?

zobacz co od nas dostaniesz

PROJEKT AUTORSKI

- Spójrz na postęp prac w trakcie realizacji projektu aranżacji wnętrz -
Projekt podstawowy50%
Rysunki wykonawcze70%
Zakupy z projektantem80%
Nadzór98%
Szampan100%

Projekt podstawowy

Dostajesz wszystko to co wcześniej

Najpierw wykonujemy dla Ciebie cały projekt podstawowy – ponieważ jest to kluczowy element służący do powstania Twojego nowego wnętrza.

Rysunki wykonawcze

Możesz spać spokojnie - Twoi wykonawcy będą wiedzieć wszystko!

Wykonuję wszystkie niezbędne rysunki wykonawcze – rzut podłogi, rzut ułożenia płytek, rzut sufitów podwieszanych, rzut elektryki oraz przekroje mebli na indywidualne zamówienie. Teraz nic Cię nie zaskoczy – znasz dokładną konstrukcję swojego wnętrza.

Zakupy z projektantem

Przecież lepiej nie tracić czasu

Zakupy choć przyjemne – niejednokrotnie przyprawiają nas o zawrót głowy. Co więcej, często tracimy swój cenny czas w poszukiwaniu odpowiedniego materiału. Dlatego, projektant prowadzący wybiera się z Tobą na każde zakupy na terenie Warszawy lub okolic, doradza, dokładnie sprawdza jakość i negocjuje ceny. 

Nadzór

Ponieważ możesz ten czas spędzić inaczej

Z perspektywy Twojego wnętrza jest to chyba jeden z najważniejszych elementów, pomijając wizualizacje wnętrza. Projektant prowadzący nadzór autorski, przyjeżdża od 2 do 5 razy w tygodniu na budowę i pilnuje by otrzymany wcześniej projekt był dokładnym odzwierciedleniem rzeczywistości. 

Szampan

Dlatego, że cieszymy się razem z Tobą

Wprowadzasz się do nowego domu czy biura ? Poczekaj chwileczkę ! Trzeba to uczcić – butelka wybornego szampana wraz z kieliszkami od nas dla Ciebie to odpowiednie podziękowanie za tak wspaniałą współpracę.

Interesuje cię projekt autorski?

Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak przebiegają prace

Dodatkowe Usługi

- Spójrz co możemy Ci jeszcze zaoferować -
Projekt Zdalny100%
Konsultacja na Inwestycji100%
Konsultacja Online100%
Usługa Consierge100%

Interesuje cię któraś z usług dodatkowych?

- Sprawdź szczegóły i dowiedz się jak możemy Ci pomóc -
 • Mieszkanie Warszawa

  Kiedy pewnego dnia usłyszeliśmy od Klienta, że zamarzyła mu się sauna w łazience… nie mogliśmy ukryć wielkiego podekscytowania 🙂 Każdy nowy projekt jest dla nas niczym energetyczny pocisk, uwielbiamy naszą pracę, ale wyzwania napędzają nas jeszcze bardziej. A sauna w niewielkiej łazience to właśnie taki projekt – projekt, który wymaga czegoś więcej. Dzięki ścisłej współpracy […]
 • Mieszkanie Bemowo

  #design #mieszkaniewbloku#mojem#projektantka #projekt#wizualizacja #wnętrza#pieknewnetrza #bedroom#bedroomdroomdesign #bedroom#gory #warszawa #moscow #radom#dziewczyna #polishgirl #kobieta#igerswarsaw #igerswarszawa#inspiracja #odpoczynek#polskadziewczyna #design #architecture #homeoffice #warszawa #radom #goldenroom_agataoparcik
 • Pokój dla dziewczynki

  Pokoje dla dziewczyn to prawdziwe komnaty księżniczek!! 😍😍 #girl #kids #babyroom #pink#home #decor #project #3dsmax#warszawa #radom #gdansk#moscow #design #architecture #homeoffice #warszawa #radom #goldenroom_agataoparcik
 • Mieszkanie Józefosław

  Kochani przedstawiamy wam projekt mieszkania w Stylu glamour 💎 #project #józefosław Bardzo ważny jest tutaj ogólny efekt, budzący fascynację bogactwem, przyciągający uwagę ekstrawagancją, ale także nieco tajemniczy, odrealniony, inny niż otaczająca rzeczywistość. #design #glamour #architecture #homeoffice #warszawa #radom #goldenroom_agataoparcik
 • Dom Jednorodzinny w Tarczynie

  Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ten dom, od razu zauważyłam, że został on zaprojektowany z myślą o życiu rodzinnym. Dom w Tarczynie, oferuje wszystko, czego obecnie szukają młode rodziny. Popularny plan piętra, jednak z zamkniętą koncepcją wnętrza – kuchnia została oddzielona od salonu, by zniwelować wszelkie nieprzyjemne zapachy. W kuchni, wydzielono małe miejsce na szybkie […]
 • Apartament Aura Sky

  Inwestycja : Apartament Lokalizacja inwestycji: Warszawa, Praga Metraż : 80 m2 Ilość użytkowników : 2 osoby Styl wnętrza : Nowoczesny
 • Mieszkanie na Gocławiu

  Inwestycja : Mieszkanie Lokalizacja inwestycji: Warszawa, Gocław Metraż : 58 m2 Ilość użytkowników : 3 osoby Styl wnętrza : Industrialny
 • Mieszkanie z antresolą

  Inwestycja : Mieszkanie Lokalizacja inwestycji: Kraków Metraż : 60 m2 Ilość użytkowników : 2 osoby Styl wnętrza : Surowy, nowoczesny
 • Mieszkanie na Woli

  Inwestycja : Mieszkanie Lokalizacja inwestycji: Warszawa, dzielnica Wola Metraż : 47 m2 Ilość użytkowników : 1 osoba Styl wnętrza : Nowoczesny
Scroll Up